Hurdacı İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Her Çeşit Hurda Alımı

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakasının Bütün Her Yerinde İş Yapma Kapasitesine Sahip Bilinçli Ekip ve Ekipmanlarımızla Hurdacılık Sektöründeki Her Türlü Talebe Karşılık Vererek Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz, Her Türlü Metal Hurdası, Elektronik Hurdası, Kablo Hurdası, Kağıt Hurdası ve Bilumum Geri Dönüştürülen Bütün Hurda Çeşitlerinin Zamanında ve Eksiksiz Bir Şekilde Adresinizden Alımı Yapılır.

Hurdacılık ve geri dönüşüm konusunda yapılabilecek her türlü çalışmalar sosyal güvenceli ve deneyimli personellerimiz tarafından başta iş güvenliği hususlarına dikkat edilerek doğru ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde yürütülmektedir. Atıl durumda bulunan her çeşit hurda ürünler hakkında bizden yardım alabilir, keşif yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı hizmetlerimiz günümüz dünyasında kişisel ve kurumsal bazda hurda ürünlerin hızla tüketilmesi kaynaklarımızı azaltmaktadır. metal hurda geri kazanım önem arz eder.

Hurda Alımı İstanbul

Hurdacı çalışma alanlarında elimizdeki materyalden en iyi şekilde faydalandığımızda yeni atıkların Bu sebeple elektronik hurda atıkların ve diğer atık hurdacılık hizmetlerinin geri dönüşümü yapılması...

Hurda Geri Dönüşüm

Kullanmakta olduğumuz birçok ürünün şekillendirilmesi, depolanması ve temini gibi aşamalarda enerji tüketimi üst düzeydedir. ve Bu Hurda Ürünleri Geri dönüştürülerek Dağaya Zararı Engellenmelidir.

Avrupa Yakası Hurdacı

Yeni hammaddelerin alınmasına olan gerekliliği azaltabilmek, atıkların toplanması ve bertarafı için ayrılan bütçeleri kısabilmek istanbul'un bütün her yerinden hurdacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Buradasınız: Anasayfa

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.hurdadukkani.com