Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/hurdadukkani.com/httpdocs/images/36
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/36

Akü Hurdası Alımı

Akü hurdası çevreye en çok zarar veren geri dönüşüm ürünlerinden biridir atık akülerin içerisinde bulunan asit çok tehlikeli bir kimyasaldır ve çevrede zehirlenmelere yol açar akü hurdalarının içerisinde bulunan kurşun hurdası da zararlıdır ve mutlaka atık toplama tesislerine ulaştırılmaları gereklidir. Firmamız emintaş hurdacılık bu konuda hassasiyet içerisinde ürünlerin geri kazanımını sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesini büyük bir hızla sürdürdüğü son yıllarda bütün dünya ülkeleri çevre-teknoloji uyumunu sağlamakta büyük çabalar sarf etmektedir. Tüketilen,akü hurda, (atılan) bir teknolojik ürününün çevreye vereceği zararın minimum düzeyde olması için yapılan çalışmalar bazı durumlarda o malzemenin üretim maliyetinden daha fazla harcama gerektirebilmektedir. Akü hurda, Bu ürünlerden biri, tüketimlerindeki hızlı artışlarla gündemdeki önemini arttıran "piller ve akümülatörler" dir.

Image Gallery

{gallery}36{/gallery}
You are here: Anasayfa

İLETİŞİM

Adres : Malkoçoğlu Mahallesi Zafer Caddesi No: 17 Sultangazi / İstanbul

Telefon

Faks

Gsm

Eposta

Web

:

:

:

:

:

 0(212) 476 31 21

0(212) 565 31 11

0(532) 308 66 50

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.hurdadukkani.com